Bezúčelový úver

Bezúčelový úver je úver bez dokladovania využitia úveru. Takéto úvery poskytujú ako banky tak aj nebankové spoločnosti. Do istej výšky úveru si poradíte aj bez ručiteľa v závislosti od danej finančnej inštitúcie. Dĺžka splatnosti sa pohybuje od niekoľkých mesiacov po 10 rokov. Maximálna výška pôžičky sa pohybuje okolo 30 000 EUR. Pozrite si tiež pôžičku na splatenie úverov alebo úver na bývanie.

Použité výrazy: bezúčelový úver, bez dokladovania, využitie úveru, banky, nebankové spoločnosti, bez ručiteľa, dĺžka splatnosti, maximalna výška pôžičky, bezucelovy uver, vyuzitie uveru, nebankove spolocnosti, bez rucitela, dlzka splatnosti, maximalna vyska pozicky


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch