Pôžička bez potvrdenia prijmu

Pôžičky bez potvrdenia príjmu sú vhodné predovšetkým pre nezamestnaných občanov a ženy na materskej dovolenke. Tiež sú vhodné pre osoby, ktoré nechcú alebo nemôžu dokladovať svoj príjem. Pri tomto type pôžičky sa poskytujú väčšinou menšie objemy peňazí.

Pred pristúpením na tento druh pôžičky si starostlivo overte serióznosť firmy a vašu schopnosť splácať - mohli by ste ľahko prísť o príliš veľa. Ak nemôžete dokázať svoje príjmy a ste si istí, že splácať budete môcť až do konca, tak je práve toto variant pre vás.

Výhody pôžičky bez potvrdenia príjmu

  • možnosť vybaviť cez telefón alebo Internet
  • u menších čiastok bez ručiteľa
  • u vyšších čiastok sa ručí domom, vozom alebo ručiteľom
  • ľubovoľné použitie peňazí z pôžičky

Nevýhody pôžičky bez potvrdenia príjmu

  • vhodné najmä pre pôžičky menších čiastok
  • vyššie náklady na zaplatenie pôžičky

Použité výrazy: pôžičky, pôžička bez potvrdenia príjmu, nezamestnaní občania, ženy na materskej dovolenke, menšie objemy peňazí, druh pôžičky, serióznosť firmy, schopnosť splácať, vybavenie pôžičky cez telefón, vybavenie pôžičky cez internet, bez ručiteľa, ručenie domom, ručenie autom, ľubovoľné použitie peňazí, vyššie náklady, pozicky, pozicka bez potvrdenia prijmu, nezamestnani obcania, zeny na materskej dovolenke, mensie objemy penazi, druh pozicky, serioznost firmy, schopnost splacat, vybavenie pozicky cez telefon, vybavenie pozicky cez internet, bez rucitela, rucenie domom, rucenie autom, lubovolne pouzitie penazi, vyssie naklady


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch