Pôžička na dovolenku

V dnešnej dobe už existujú pôžičky na čokoľvek. V posledných rokoch sa medzi slovákmi teší obľube aj dovolenkovanie na splátky. Dovolenku na splátky nenakupujú len ľudia, ktorí momentálne nemajú voľné finančné prostriedky na jej nákup, ale aj tí, ktorí nechcú jednorazovo investovať veľké množstvo peňazí do dovolenky, ale radšej ju budú postupne splácať. 

Takmer každá cestovná kancelária ponúka možnosť zakúpiť si vašu vysnívanú dovolenku na splátky. Nejde len o klasické letné dovolenky, ale čoraz častejšie sa na krátkodobé pôžičky nakupujú aj wellness víkendy na Slovensku, ale aj tzv eurovíkendy. Takisto aj v zime si veľké množstvo ľudí dopraje zimnú lyžovačku v Alpách na pôžičku.

Tento druh pôžičky sa dá prevažne vybaviť do 24 hodín a priamo na mieste v cestovnej kancelárii, kde vám postačia tie isté doklady, ktoré potrebujete aj k uzatvoreniu zmluvy o zájazde. Pokiaľ sa rozhodnete využiť ponuku pôžičkových spoločností mimo cestovných kancelárií budete potrebovať hlavne kópiu občianskeho preukazu. Všetky ostatné potrebné náležitosti už závisia od toho, ktorú spoločnosť si vyberiete.

Použité výrazy: pôžička na čokoľvek, dovolenkovanie na splátky, dovolenka, cestovná kancelária, letné dovolenky, krátkodobé pôžičky, wellness víkendy, eurovíkendy, zimná lyžovačka, pôžička,  zmluva, pôžičková spoločnosť. zájazd, pozicka na cokolvek, dovolenkovanie na splatky, cestovna kancelaria, letne dovolenky, kratkodobe pozicky, wellness vikendy, eurovikendy, zimna lyzovacka, pozicka, pozickova spolocnost, zajazd


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch