Pôžička na občiansky preukaz

Pôžička na občiansky preukaz je skvelou možnosťou pre žiadateľov, ktorí skrátka nechcú poskytovať inštitúcii alebo veriteľovi informácie o svojej osobe. Pri vybavení tak stačí iba občiansky preukaz podporený ešte jedným dokladom, aby nemohla byť osoba s niekým zamenená. Faktická rizikovosť, ktorú inštitúcia podstupuje je ošetrená iným spôsobom ako dokladovaním príjmov a podobne.

Preukazovanie iba dvoma doklady u tohto druhu pôžičky predstavuje pre veriteľa podstúpenie vyššieho rizika, ako u klientov, ktorí preukážu svoje príjmy alebo záznamy v registri. Preto sa veriteľ snaží chrániť proti riziku, ktoré je práve s nedostatkom informácií o klientovi spojené. Jedinou možnou ochranou je navýšenie úrokových sadzieb, pretože na iný parameter nemá veriteľ vplyv.

Použité výrazy: pôžička na občiansky preukaz, skvelá možnosť, žiadateľ, veriteľ, vybavovanie žiadosti, ďalší doklad, zámena, rizikovosť, inštitúcia, dokladovanie príjmov, vyššie riziko, preukázanie príjmu, navýšenie úrokových sadzieb, pozicka na obciansky preukaz, skvela moznost, ziadatel, veritel, vybavovanie ziadosti, dalsi doklad, zamena, rizikovost, institucia, doklaadovanie prijmov, vyssie riziko, preukazanie prijmu, navysenie urokovych sadzieb


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch