Študentská pôžička

Z finančného hľadiska sú študenti špecifickou skupinou obyvateľstva. Väčšinou si ešte pravidelne nezarábajú, ale zároveň sa dá predpokladať, že už čoskoro budú - a to ešte veľa rokov. Študenti sú pre banky veľmi lukratívnou klientelou - čím skôr niekoho získajú, tým dlhšie potom, ideálne celý život, na ňom môžu zarábať.

Nepracujúci študent má situáciu ťažšiu, ako ten, ktorý má dlhodobú brigádu a na účet mu pravidelne putujú peniaze. Ak nie je preukázaný stály príjem študenta, tak inštitúcie vyžadujú ručiteľa, ktorým môže byť jeden z rodičov študenta, ktorý predstavuje pre banku garanciu, že pôžička bude riadne splatená, respektíve že má možnosť prípadné nedoplatky vymáhať od rodičov študenta.

Použité výrazy: študentská pôžička, finančné hľadisko, študenti, špecifická skupina, nepravidelný zárobok, predpoklad, lukratívna klientela, nepracujúci, dlhodobá brigáda, účet, peniaze, stály príjem, inštitúcia, ručiteľ, rodič študenta, garancia, splatenie pôžičky, nedoplatky, vymáhanie, studentska pozicka, financne hladisko, studenti, specificka skupina, nepravidelny zarobok, predpoklad, lukrativna klientela, nepracujuci, dlhodoba brigada, ucet, staly prijem, institucia, rucitel, rodic studenta, splatenie pozicky, vymahanie


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch