Pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných je určená pre ľudí, ktorí nemajú stálu prácu a nemôžu tak preukázať svoj príjem, ale potrebujú peniaze rýchlo, najlepšie do 24 hodín. Pôžičky pre nezamestnaných sú väčšinou istené zmenkou a poskytujú ich prevažne nebankové spoločnosti alebo súkromní investori. Poskytujú sa s vyšším úrokom, ale aj napriek tomu sú pôžičky pre nezamestnaných veľmi žiadané a využívané.

Ručenie v prípade pôžičky býva najčastejšie hmotnými vecami (auto, zariadenie) alebo nehnuteľnosťou (byt, majetok, garáž). Najčastejšie sú bezúčelové, čiže firmy neskúmajú, na čo a ako financie klient peniaze z pôžičky využije. Veľa firiem skúma možnosť klienta splácať pôžičku (príležitostné práce, brigády, atď.)

Použité výrazy: pôžička pre nezamestnaných, nezamestnaní, stála práca, preukázanie príjmu, peniaze rýchlo, peniaze do 24 hodín, istenie zmenkou, zmenka, nebankové spoločnosti, súkromní investori, vyšší úrok, ručenie, hmotný majetok, ručenie nehnuteľnosťou, byt, garáž, bezúčelová pôžička, firmy, financie, klient, peniaze, využitie pôžičky, splácanie pôžičky, príležitostné práce, brigády, pozicka pre nezamestnanych, nezamestnani, stala praca, preukazanie prijmu, peniaze rychlo, peniaze do 24 hodin, nebankove spolocnosti, sukromni investori, vyssi urok, rucenie, hmotny majetok, rucenie nehnutelnostou, garaz, bezucelova pozicka, vyuzitie pozicky, splacanie pozicky, prilezitostne prace, brigady


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch