Pôžička pre podnikateľov

Samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré sú asi najčastejšími klientmi nebankových inštitúcií, majú občas problém doložiť u banky svoje príjmy, pretože podľa daňového priznania neplatia nijako vysoké dane, hoci príjem majú relatívne vysoký. Pôžičky pre podnikateľov sú tak hojne využívané a pre podnikateľov ľahko dosiahnuteľné.

Stačia doklady o spoločnosti alebo o osobe podnikateľa, občas doloženie príjmov a doklad o bezdlžnosti a pôžička je poskytnutá. V prípade vyšších čiastok potom niektoré nebankové inštitúcie požadujú ručenia vo forme nehnuteľnosti alebo tretej osoby. Ide ale vždy o individuálny prístup k pôžičke a jeho aktuálnym požiadavkám.

Použité výrazy: pôžičky pre podnikateľov, samostatne zárobkovo činná osoba, najčastejší klienti, nebanková inštitúcia, banka, daňové priznanie, dane, vysoké dane, relatívne vysoký príjem, ľahko dosiahnuteľné pôžičky, doklad o bezdlžnosti, doloženie príjmov, poskytnutie pôžičky, vyššie čiastky, ručenie vo forme nehnuteľnosti, ručenie vo forme tretej osoby, individuálny prístup, aktuálne požiadavky, pozicky pre podnikatelov, samostatne zarobkovo cinna osoba, najcastejsi klienti, nebankova institucia, danove priznanie, vysoke dane, relativne vysoky prijem, lahko dosiahnutelne pozicky, doklad o bezdlznosti, dolozenie prijmov, poskytnutie pozicky, vyssie ciastky, rucenie vo forme nehnutelnosti, rucenie vo forme tretej osoby, individualny pristup, aktualne poziadavky


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch