Pôžička pre seniorov

Dôchodcovia nie sú cieľovou skupinou bánk a finačných inštitúcií, preto možnosť dostať sa k pôžičke vyplnili i nebankové subjekty. Ako to v minulosti nakoniec dopadlo, vieme snáď všetci.

Pôžička pre dôchodcov je pre poskytujúcu inštitúciu veľmi riziková. Preto sa snaží ponúknuť žiadateľom aj ďalšie podporné prostriedky, ktorými sa chráni ako žiadateľ proti problémom so splátkou, tak banka pred nesplácaním pôžičky. Do hry vstupuje teda poistenie a to poistenie proti smrti, invalidite či straty zdroja príjmov. Pôžičky pre dôchodcov sú pripravované na mieru každému jednotlivcovi.

Použité výrazy: pôžička pre seniorov, dôchodcovia, cieľová skupina, banky, finančné inštitúcie, nebankové subjekty, veľké riziko, žiadateľ, podporné prostriedky, problémy so splácaním, nesplatenie pôžičky, poistenie, poistenie proti smrti, poistenie proti invalidite, poistenie proti strate príjmov, strata príjmov, pôžička na mieru, pozicka pre seniorov, dochodcovia, cielova skupina, financne institucie, nebankove subjekty, velke riziko, ziadatel, podporne prostriedky, problemy so splacanim, nesplatenie pozicky, poistenie proti strate prijmov, strata prijmov, pozicka na mieru


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch