Pôžička pre učiteľov

Fond na podporu vzdelávania vznikol 1. januára 2013 zlúčením Študentského pôžičkového fondu a Pôžičkového fondu pre začínajúcich učiteľov. Štát v ňom vyčlenil pre učiteľov 1,5 milióna eur, ale záujem sa odhaduje až na sumu 6 miliónov eur. Maximálna výška pôžičky bola určená na 30 tisíc eur a úroková sadzba na 4,5 percenta. Lehota splatnosti je od osem až po 15 rokov. Mesačná splátka nesmie presiahnuť jednu tretinu čistého funkčného platu žiadateľa.

Pri pôžičke do 5000 eur učitelia nepotrebujú ručiteľa a pri pôžičke do 15 000 eur nepotrebujú dokladovať príjem. Kvôli vysokému záujmu budú uprodnostňovaní začínajúci učitelia, ktorí sú maximálne päť rokov po ukončení štúdia. Okrem toho ponúka väčšina nebankových subjektov špeciálne produkty priamo pre učiteľov. Ide o pôžičky prevažne od 500 do 5000 eur. Doba splácania je prevažne od jedného až do päť rokov. Pri jej vybavení budete potrebovať kópiu občianskeho preukazu (niektoré spoločnosti vyždujú aj kópiu ďaľšieho dokladu totožnosti), kópie výplatných pások alebo výpisov z účtu a rôzne iné dokumenty podľa toho, ktorú spoločnosť si vyberiete.

Použité výrazy: pôžička pre učiteľov, fond na podporu vzdelávania, maximálna výška pôžičky, úroková sadzba, lehota splatnosti, bez ručiteľa, bez dokladovania príjmu, nebankové subjekty, špeciálne produkty, pôžičková spoločnosť, pozicka pre ucitelov, fond na podporu vzdelavania, maximalna vyska pozicky, urokova sadzba, bez rucitela, bez dokladovania prijmu, nebankove subjekty, specialne produkty, pozickova spolocnost


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch