SMS pôžička

Využíva sa na poskytovanie menších súm peňazí (do stoviek eur) s veľmi krátkou dobou splatnosti do niekoľkých dní. Niektoré spoločnosti sú populárne hlavne z dôvodu nízkych súm, ktoré poskytujú, už od desiatok eur. Takáto pôžička je expresne vybavená, väčšinou stačí vyplniť online žiadosť a v ďalších pár SMS správach potvrdiť všetky potrebné detaily. K jej schváleniu nepotrebujete potvrdenie o príjme ani ručiteľa či ručiť nehnuteľnosťou. SMS pôžičky sú bezúčelové.

Takéto pôžičky poskytujú nebankové spoločnosti, ktoré nenahliadajú do bankového registra. Najpopulárnejšou spoločnosťou poskytujúcou SMS pôžičky je Ferratum (za požičaných 100 EUR vrátite 125 EUR), splátka sa deje vo forme vyplatenia faktúry, ktorá bude zaslaná na vašu adresu. Peniaze vám prídu formou šeku alebo prevodom na účet. Populárnym spôsob sa stalo postupné zvyšovanie možností klienta, čo znamená, že pri prvej pôžičke si môžete požičať menšie sumy, ktoré sa postupne zvyšujú s úspešným splatením predchádzajúcej.

Použité výrazy: sms pôžička, menšia suma, peniaze, krátka doba splatnosti, spoločnosti, expresné vybavenie, online žiadosť, sms správa, bez potvrdenia o príjme, bez ručiteľa, bez ručenia nehnuteľnosťou, bezúčelová pôžička, nebankové spoločnosti, bankový register, ferratum, najpopulárnejšia spoločnosť, splátka, vyplatenie faktúry, prevod na účet, populárny spôsob, postupné navyšovanie, sms pozicka, mensia suma, kratka doba splatnosti, spolocnosti, expresne vybavenie, online ziadost, sms sprava, bez potvrdenia o prijme, bez rucitela, bez rucenia nehnutelnostou, bezucelova pozicka, nebankove spolocnosti, bankovy register, najpopularnejsia spolocnost, splatka, vyplatenie faktury, prevod na ucet, popularny sposob, postupne navysovanie


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch