Úver na auto

Úver na auto, resp. pôžička na auto je špeciálnym účelovým typom úveru. Tento bankový produkt sa poskytuje na kúpu nového alebo aj ojazdeného auta. Banky vyžadujú doklad o kúpe vozidla. Úver je poskytovaný na 1 – 7 rokov. Banky pri poskytnutí úveru často vyžadujú havarijné poistenie vozidla a vinkuláciu poistného plnenia v prospech banky.

Pôžičky na auto sú poskytované v zmysle zákona č. 258/2001 Z.z. o spotrebiteľských úveroch. Výhodou kúpy vozidla pomocou úveru oproti leasingu je nadobnutie vlastníctva vozidla pri prevzatí. V prípade zabezpečenia úveru nehnuteľnosťou získavate výhodnejšie podmienky. Zväčša nepotrebujete ani žiadne vlastné zdroje a auto môžete kúpiť aj zo zahraničia.

Použité výrazy: úver na auto, pôžička na auto, špeciálny typ úveru, bankový produkt, ojazdené auto, nové auto, doklad o kúpe vozidla, poskytnutie úveru, banka, havarijné poistenie, spotrebiteľský úver, výhoda kúpy, nadobudnutie vlastníctva, zabezpečenie úveru, nehnuteľnosť, výhodnejšie podmienky, vlastné zdroje, uver na auto, pozicka na auto, specialny typ uveru, bankovy produkt, ojazdene auto, nove auto, doklad o kupe vozidla, poskytnutie uveru, havarijne poistenie, spotrebitelsky uver, vyhoda kupy, nadobudnutie vlastnictva, zabezpecenie uveru, nehnutelnost, vyhodnejsie podmienky, vlastne zdroje.


- - -
Na tejto stránke sa nachádzajú ochranné známky spoločností (logá), ktoré sú použité vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím, overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorov, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.


Copyright © 2019 - AZ Pôžičky.sk - Internetová stránka o pôžičkách a úveroch